Vrabotuvanje.com - Професор по германски јазик - Германија - Medical Recruiters
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Професор по германски јазик

Германија

Рок за пријавување:

  • Medical Recruiters

ПРОФЕСОР ПО ГЕРМАНСКИ ЈАЗИК
​со флексибилно работно време


​Потребни квалификации:
  • ВСС - Филолошки факултет
  • Минимум 3 години работно искуство на иста позиција
  • Амбициозна, мотивирана и посветена личност
  • Одговорност и креативност
 
Вашите резимеа со слика можете да ги испратите преку полето Брза Апликација.

контакт: 071 328 063
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде