Vrabotuvanje.com - Агроном - Скопје - АГРО ЈУНИКОМ ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

  • АГРО ЈУНИКОМ ДООЕЛ

АГРО ЈУНИКОМ ДООЕЛ – Скопје, е компанија основана во 1990 година, со големо искуство во набавка и продажба на репроматеријали за земјоделие. 

АГРО ЈУНИКОМ ДООЕЛ – Скопје, е стабилна компанија со над 150 вработени и има потреба да вработи комуникативна, претставителна, амбициозна и самостојна личност која е подготвена да се вклучи во нашиот тим на работно место:  

АГРОНОМ

Потребно образование: 

  • Високо образование - Факултет за земјоделски науки и храна

Работно искуство:

  • Со или без работно искуство 

Квалификации и вештини:

  • Познавање на англиски јазик
  • Познавање на компјутери и MS Office
  • Возачка дозвола Б категорија

Ви нудиме:

  • Стабилна кариера
  • Одлични услови за работа во средина со амбициозен и професионален тим

 

Доколку сте заинтересирани испратете ја Вашата кратка биографија преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде