Vrabotuvanje.com - Хаусмајстор - Скопје - АНДОТЕХ дооел Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

 • АНДОТЕХ дооел Скопје
 • Адреса: Скопје, 1047
 • Веб страна: http://www.andoteh.mk

 

Андотех ДООЕЛ обезбедува уникатен и револуционерен сервис во одржување на имотот, нудејќи сеопфатно превентивно одржување, програма за зачувување и подобрување на вредноста, животот и убавината на Вашиот имот. Андотех е основана да ги задоволи потребите на зафатените сопственици денес и да ги обезбеди нашите клиенти со скапоцен подарок на дополнително време. Нашата цел е да Ви овозможиме удобност и мир на умот знаејќи дека Вашиот дом е добро згрижен од страна на професионалци исклучиво посветени на одржување на домот и Вашиот имот.
 
Нашиот успех е изграден врз посветеноста на нашите вработени кон совршеност во службата и со развој на доверливо партнерство со нашите клиенти.
 
Компанијата АНДОТЕХ ДООЕЛ има потреба од следната работна позиција:
 
ХАУСМАЈСТОР
 
 
 
Потребни квалификации:
 
 • Минимум завршено средно образование
 • Задолжително поседување на возачка дозвола(Б категорија)
 
Одговорности и вештини:
 
 • Тековно одржување
 • Отклонување на ситни дефекти на електро и машинските инсталации
 • Отклонување на ситни дефекти на водоводните инсталации и браварски работи,
 • Oдржување на системите за вентилација, климатизација и греење, хигиенски работи.
 • Пријавување на дефекти, следење на работата на надворешни сервисери и изведувачи на објектите, водење евиденција за одржувањето
 • Контрола на работењето на останатите вработени.
 
Личен профил:
 
 • Одговорна и вредна личниост
 • Организациски способности
 • Спремност за тимска работа
 
 
Сите заинтересирани кандидати кои ги исполнуваат условите за работа може  да ја достават својата професионална биографија преку полето Брза Апликација
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде