Vrabotuvanje.com - Хигиеничарка - Скопје - Скопје - ДЕТОИЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Хигиеничарка - Скопје

Скопје

Рок за пријавување:

  • ДЕТОИЛ

 

  Друштвото за градежништво и трговија ДЕТОИЛ СКОПЈЕ има потреба од следната работна позиција

Хигиеничарка
Реон скопје

 

Потребни квалификации:

  • Основно образование или ССС
  • Со или без работно искуство

Опис на работното место:

  • Работникот за одржување на хигиена е одговорен за чистотата во објектот извршувајќи разни задолженија од областа на хигиената согласно интерните компаниски процедури и стандарди.

Личен профил:

  • Способност за организација
  • Лојална, мотивирана и стабилна личност
  • Флексибилност за работа во тим и самостојно работење

 

Вашите пријави испратете ги преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде