Vrabotuvanje.com - Кројач/ка - Скопје - ЈОСИБА-ПРОТЕКТ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

  • ЈОСИБА-ПРОТЕКТ
  • Адреса: ул. 1520, бр.260, 1000 Скопје
  • Веб страна: http://www.josiba.mk
 

​За потребите на конфекцијата на фирмата ЈОСИБА-ПРОТЕКТ од Скопје, нудиме можност за вработување на неопределено време на амбициозен кандидат со или без работно искуство за позицијата:
 
КРОЈАЧ 
 

Основни задолженија и одговорности:
  • Прием на налог
  • Подготовкa за кроење на налог
  • Управување со мотор за кроење
Квалификации:
  • Средна стручна подготовка
  • Kомуникациски и социјални вештини
 
 
Вашата апликација испратете ја преку полето Брза Апликација.
 
Контактирани ќе бидат само кандидатите кои ќе влезат во потесен избор.
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде