Vrabotuvanje.com - Продажен персонал - Скопје - ТОЛЛАКС ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Продажен персонал

Скопје

Рок за пријавување:

  • ТОЛЛАКС ДОО
  • Адреса: Бул.Јане Сандански бр.82 лок.59 Аеродром, 1000 Скопје
 
Толлакс ДОО Скопје е компанија насочена кон малопродажба во тобако продавници. Првиот киоск е отворен во далечната 1984год. Денес, е лидер во категоријата со 12 малопродажни објекти М1 КИОСК, и еден ПОЛО маркет. Во тек е отворање на нови локации.
 
Имаме потреба од вработување на

Машки лица за работа во 3 смени (Киоск кај Холидеј ин, Скопјанка, Апче-Силбо)
Женски лица за работа во 2 смени (Тц.Бисер Капиштец, Центар)

Плата од 14,000 до 17,000ден

Заинтересираните кандидати треба да достават на tollaks@yahoo.com кратка биографија со слика.
За сите дополнителни информации контакт на телефон 071/22 34 34 до 17 часот
 
 
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде