Vrabotuvanje.com - Општ работник - Скопје - Железарија Јоле
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Општ работник

Скопје

Рок за пријавување:

  • Железарија Јоле
Компанијата ДТПУ ,,Железарија Јоле Експорт - Импорт Скопје, која постои на пазарот веќе 25 години и се занимава со трговија и доработка на челик и челични производи има потреба од вработување на едно лице кое ќе го надополни тимот во магацин, на следнава работна позиција:
 
ОПШТ РАБОТНИК
 
 
Плата нето : 20.000 денари
 
Потребни квалификации:
  • Образование  ССС
  • Возраст до 45 години
  • Претходно работно искуство во извршување работни задачи во магацин
  • Способност за изведување на општи помошни работи по налог
Предност:
  • Претходно работно искуство со метални профили, цевки, лимови.

​Вашата кратка биографија и по можност со фотографија пратете ја електронски преку полето Брза Апликација, со задолжителна назнака за Општ работник.
 
Контакт: 070 279 230
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде