Vrabotuvanje.com - Раководител на магацин / Oператор - Струмица - ДТУ Ролпласт Груп ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Раководител на магацин / Oператор

Струмица

Рок за пријавување:

 • ДТУ Ролпласт Груп ДООЕЛ

 

Ролпласт е основана во 2000 година како компанија која се занимава со производство и продажба на надворешни и внатрешните ролетни. За 19 години Ролпласт успешно се претвори во најголемиот производител на врати, прозорци, ролетни и фасади за Бугарија и цела Југоисточна Европа. Фирмата има сопствена развиена дистрибутерска мрежа во Македонија, Србија, Црна Гора, Албанија и Грција.

Тимот на Ролпласт има за примарна цел производство на богата палета квалитетни производи со кои ќе одговориме на барањата на секој клиент. Се стремиме да обезбедиме одлична услуга од консултации до монтажа и сервис.

 
 
Работна позиција: РАКОВОДИТЕЛ НА МАГАЦИН / OПЕРАТОР
Реон: Струмица
 
 

Опис на работата:

 • Прием и издавање на роба
 • Евидентирање на влез и излез на роба.
 • Одлични познавања за работа на компјутер

Услови:

 • Работно време од 08-00 до 16-00
 • Платена прекувремена работа

Потребни квалификации:

 • Возраст 20-40 год. 
 • Дипломи и сертификати не се потребни
 • Претходно работно искуство е пожелно, но не е задолжително
 • Завршено средно образование
 • Смиреност, сталоженост, комуникативност 
 • Прилагодливост, лојалност
 
Заинтересираните кандидати можат да ја испратат својата биографија преку полето Брза Апликација.
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде