Vrabotuvanje.com - Месар - Скопје - Жито маркети
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

  • Жито маркети

ОГЛАС ЗА ВРАБОТУВАЊЕ

МЕСАР
За во населбите Аеродром и Ѓорче Петров​

Потребни квалификации:

  • Завршено средно образование
  • Претходно работно искуство ќе се смета за предност

 

Личен профил:

  • Организираност и одговорност​
  • Лојалност
  • Способност за тимска и самостојна работа
  • Способност за работа под притисок​

 

 

Вашата пријава со Професионална Биографија може да ја доставите преку полето  Брза Апликација

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде