Vrabotuvanje.com - Продавачи/ки-Касиери - Скопје - ЗУР Маркет
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Продавачи/ки-Касиери

Скопје

Рок за пријавување:

  • ЗУР Маркет

Сакате да учите и да се унапредувате? Сакате да бидете дел од врвен и високо обучен тим, и да бидете дел од пријатна атмосфера?

Сега е вашата шанса да станете дел од нашето семејството!

ЗУР МАРКЕТ го проширува семејството. Доколку сте лојални, ведри и имате желба за работа, ве очекуваме!

ПРОДАВАЧИ/КИ-КАСИЕРИ​

Работни задачи: 

  • Услуга во согласност со процедурите на копманијата
  • Прием, редење, и проверка на цени низ маркетот.
  • Грижа за хигиена и проверка на прозиводите (рок на употреба и исправност)

Потребни квалификации:

  • Минимум средно завршено образование
  • По можност искуство од работење во маркет (не е задолжително)
  • Работата е организирана во две смени

Ние нудимe:

  • Плата +бонуси
  • 40 сати работна недела
  • Пријатна работа атмосфера

Заинтересираните можат:

Да испратат своја професионална биографија CV преку полето Брза Апликација.
Да се јават на 076 314 276 секој работен ден од 08:00 до 16:00 часот.

 

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде