Vrabotuvanje.com - Референт на фронт офис во експозитура Струга - Струга - УНИБанка АД Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Референт на фронт офис во експозитура Струга

Струга

Рок за пријавување:

  • УНИБанка АД Скопје


 

Референт на фронт офис во експозитура Струга – Дирекција Мрежа на експозитури едно работно место
 
 
Kвaлификации:
  • Диплома за завршено високо образование – предност Економски Факултет;
  • Изразени комуникациски вештини и желба за работа со клиенти;
  • Кандидатите со познавање на албански јазик ќе имаат приоритет при изборот; 
  • Познавање на англиски јазик;
  • Солидно познавање на MS Office пакетот.
 
Избраниот кандидат треба да поседува:
  • Подготвеност за превземање одговорност и иницијатива;
  • Афинитети за тимска работа и работа под притисок; 
  • Аналитичен пристап кон задачите и реализација во кратки рокови;
  • Висока мотивираност за остварување на зададените цели и за стекнување на нови знаења.
 
Заинтересираните кандидати кои ги исполнуваат наведените услови, потребно е да испратат кратка биографија на македонски јазик со фотографија и мотивационо писмо преку полето Брза Апликација или на адреса: Максим Горки бр. 6, 1000 Скопје,  најдоцна до 20.03.2019 година.
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде