Vrabotuvanje.com - Менаџер за продажба - Скопје - Garden Spa
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Менаџер за продажба

Скопје

Рок за пријавување:

 • Garden Spa


Garden Spa – ново изграден, модерен и луксузен хотел, со сопствен СПА центар и атрактивна локација, има потреба да вработи персонал на позиција:


Менаџер за продажба
 

Идеалниот кандидат e: 

 • Доверлива и мотивирана личност, подготвена за совладување на повеќе различни задачи
 • Тој/таа е тимски играч, со одлични комуникациски и организациски способности

Обврски и одговорности: 

 • Унапредување на продажба согласно пазарните можности
 • Формирање на понуди
 • Контрола на набавката и продажбата

Вештини и способности:

 • Способност за преговарање, убедливост и градење однос со потрошувачи
 • Развиени аналитички, презентациски и комуникациски вештини, совесност
 • Одговорност и предаденост на работата

Потребни квалификации:

 • ССС/ВСС (пожелно е високо образование)
 • Претходно работно искуство
 • Познавање на англиски јазик
 • Познавање на втор јазик ќе се смета за предност
 • Работа со компјутери и познавање на MS Office
   

Ние нудиме работа во одлични услови, во тимски ориентирана и професионална атмосфера.

Вашата Професионална Биографија можете да ја доставите електронски преку полето Брза Апликација. 

Напомена: 
САМО апликациите кои ќе влезат во потесен круг, ќе бидат контактирани.

 

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде