Vrabotuvanje.com - Слаткари, помошници во кујна и келнерки - Скопје - Slatkarnica Ohrid
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Слаткари, помошници во кујна и келнерки

Скопје

Рок за пријавување:

  • Slatkarnica Ohrid

 

Слаткарница Охрид има потреба од следните работни позиции:

Слаткари
помошници во кујна
келнерки
 
 
Потребни квалификации:
 
  • Развиени комуникациски вештини
  • Организираност, креативност и педантност
  • Професионалност и работна етика
  • ССС
  • Со и без работно искуство (претходно искуство како слаткар ќе се смета за предност)
  • Желба за постојано учење и надоградување
 
Доколку сте заинтересирани да бидете дел од нашиот тим, Ве молиме пратете ја Вашата биографија електронски преку полето Брза Апликација.
 
Контакт: 070/999 054
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде