Vrabotuvanje.com - Оператор на линија за производство на пекарски производи - Скопје - Специјал
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Оператор на линија за производство на пекарски производи

Скопје

Рок за пријавување:

 • Специјал
 
СПЕЦИЈАЛ - Пекарско - слаткарска компанија со 29 годишна традиција и искуство,
како поддршка на понатамошниот развој, има потреба од кандидат на позиција:
 
ОПЕРАТОР НА ЛИНИЈА
за производство на пекарски производи
 
 
 
Потребни квалификации:
 • Завршено средно образование
 • Претходно работно искуство ќе се смета како предност
 
Одговорности и задачи:
 • Работа на производна линија
 • Способност за следење на инструкции за работа и работни упатства
 • Контрола на производ според барања за квалитет
 • Прецизност и точност во извршувањето на работните задачи
 • Контрола на опрема
 
Личен профил:
 • Вредна, енергична и педантна личност
 • Организираност на работни активности
 • Одговорност
 • Способност за работа во динамично опкружување
 • Тимски дух
 

Сите заинтересирани кандидидати своите биографии можат да ги испратат преку полето Брза Апликација  и наведете ја позицијата за која аплицирате. Само избраните кандидати ќе бидат контактирани.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде