Vrabotuvanje.com - Девојки за презентации - Скопје - Друштво за трговија и маркетинг КОСМОС ГРУП ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Девојки за презентации

Скопје

Рок за пријавување:

 • Друштво за трговија и маркетинг КОСМОС ГРУП ДООЕЛ


 

Друштво за трговија и маркетинг КОСМОС ГРУП ДООЕЛ, ја нуди следната работна позиција:

Девојки за презентации

 

Опис на работата:

Девојки за продажба на парфемирани препарати


Потребни квалификации:

 • ССС
 • Пожелно е претходно работно искуство во маркетинг и директна продажба
 • Возраст до 28 години поради теренска работа
 • Комуникативна, позитивна личност
 • Тимски играч
   

Ние нудиме:

 • Дневница со коректна работа 1300 мкд + платен појадок или фиксна плата 15.000 мкд + процент
 • Платена обука за презентациски вештини
   

Кадидатите можат да испратaт CV на следната e-mail адреса newcosmoscv@gmail.com 

Контакт телефон: 070/900- 385

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде