Vrabotuvanje.com - Менаџер за продажба - Скопје - ПОСТ ЕКСПРЕС МАКЕДОНИЈА ДООЕЛ СКОПЈЕ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Менаџер за продажба

Скопје

Рок за пријавување:

  • ПОСТ ЕКСПРЕС МАКЕДОНИЈА ДООЕЛ СКОПЈЕ


 

Врз основа на член 22 точка 1 став 1 од Законот за работни односи-Пречистен текст („Службен весник на Република Македонија" бр. 62/2005, бр. 106/2008, бр. 161/2008, бр. 114/2009, бр. 130/2009), бр. 50/2010, бр. 52/2010, бр. 124/2010, бр. 47/2011, бр. 11/2012, бр. 39/2012, бр.13/2013, бр.25/2013, бр.170/2013, бр.187/2013, бр.113/2014, бр.20/2015, бр.33/2015, бр.72/2015, бр.149/2009Работодавецот ПОСТ ЕКСПРЕС МАКЕДОНИЈА ДООЕЛ Скопје, распишува:

 

ОГЛАС ЗА ВРАБОТУВАЊЕ

ПОСТ ЕКСПРЕС МАКЕДОНИЈА ДООЕЛ Скопје, друштво за поштенски услуги, поради зголемување на обемот за работа,Ви нуди можност за вработување.

Има потреба од:

Менаџер за продажба на поштенски услуги на територија на Р.Македонија.

 

Потребни квалификации:

  • Потребни е високо образование
  • Соодветно претходно искуство на иста или слична позиција
  • Одлично познавање на MS Office пакетот
  • Солидно познавање на англиски јазик

 

Вашето CV доставете го преку полето Брза Апликација со назнака за менаџер за продажба (шифра vrabX005)

Напомена:

  • Само апликациите кои ќе влезат во потесен круг, ќе бидат контактирани
  • Апликациите без назнака нема да бидат разгледани


Општи правила за аплицирање:

  • Именување на документ за аплицирање-CV (име и презиме на апликантот)
  • Назнака на позиција за која се аплицира
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде