Vrabotuvanje.com - Снимател - Скопје - ТВ21
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

  • ТВ21

Националната телевизија ТВ21 , има потреба од комуникативна, преставителна, енергична и амбициозна личност за следната позиција:

Снимател

Потребни квалификации: 

  • ВСС/ССС
  • Претходно работно искуство на иста дејност
  • Да имаат одлични познавања на технологијата на работа во телевизија, особено за камера и процесот на снимање
  • Познавање на работа со компјутери

 Личен профил:

  • Одлични комуникациски вештини
  • Способност за решавање на проблеми
  • Мотивирана и стабилна личност
  • Иницијатива, проактивност и насоченост кон резултати
  • Флексибилност за индивидуално и тимско работење


​Доколку сте заинтересирани, Ве покануваме да се пријавите со испраќање на Вашата биографија преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде