Vrabotuvanje.com - Хигиеничарка - Скопје - Ариљеметал
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

  • Ариљеметал

АРИЉЕМЕТАЛ доо има потреба од следната работна позиција

Хигиеничарка​ 1 (еден) - реон Скопје​

Опис на работни задачи:
  • Задолжена за одржување на хигиената и спроведување на инструкциите за чистење
 
Квалификации:
  • Возраст до 45 години,  
 
Кандидатите кои ги исполнуваат горенаведените услови и сакаат да бидат дел од нашиот тим треба да достават кратка биографија (CV) со наведување на позицијата за која аплицираат и скорешна фотографија, најдоцна до 30.04.2019 год.
преку полето Брза Апликација

 

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде