Vrabotuvanje.com - Помошник готвач / Салатер / Садомијач - Скопје - Konak Cardak Dooel
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Помошник готвач / Салатер / Садомијач

Скопје

Рок за пријавување:

Македонската кујна и македонската традиција сплотени во една приказна, приказна која започнува далечната 1963 во националниот ресторан Чардак на Скопска Црна Гора сега прераскажана во срцето на Дебар Маало во центарот на боемскиот дух на Скопје.

РЕСТОРАН ЧАРДАК има потреба од млади, амбициозни кандидати за следните работни позиции:

ПОМОШНИК ГОТВАЧ/САЛАТЕР/САДОМИЈАЧ (М/Ж)

 
 
 
Потребни квалификации за позициите:
 
  • Минимум завршено средно образование
  • Со претходно работно искуство во областа
 
Основни одговорности и задачи: 
 
  • Професионален однос кон клиентите и соработниците
  • Одржување високо ниво на квалитет на услугата
  • Водење грижа за хигиената на работното место
  • Извршување на други помошни активности
 
Личен профил:
 
  • Одлични комуникациски и организациски способности
  • Пријатни, љубезни, одговорни личности
  • Вредни, енергични и педантни
  • Способност за индивидуална и тимска работа
 

Доколку сте заинтересирани испратете ни Ваша биографија преку полето Брза Апликација или контактирајте не на тел.бр. 070 410 919

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде