Vrabotuvanje.com - Асистент за продажба (м/ж) - Скопје - „Fashion for you“
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Асистент за продажба (м/ж)

Скопје

Рок за пријавување:

  • „Fashion for you“

„Fashion for you“ е продавница за женска облека, лоцирана во центарот на Скопје. Нашите најпознати парчиња се кожните јакни со крзно од лисица, кои ги имаме во најразлични бои. Во нашата продавница исто така ќе може да најдете секојдневни парчиња како фустани, сукњи, маици, џемпери и уште многу парчиња кои ќе ви го разубават  вашиот секојдневен изглед. Исто така располагаме со прекрасни свечени фустани.

„Fashion for you“ има потреба од следната работна позиција

Асистент за продажба (м/ж)​
во Лептокарија

 

Потребни квалификации:

  • ССС
  • Претходно работно искуство ќе се смета за предност
  • Познавање на работа со компјутери

Очекувани вештини и способности:

  • Одлични комуникациски и интерперсонални способности
  • Ориентираност кон клиенти
  • Самоиницијативност и одговорност при извршување на работни задачи
  • Способност за тимска работа 

 

Сите заинтересирани кандидати своите професионални биографии може да ги достават
преку полето Брза Апликација.

http://fashion4you.come.mk/

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде