Vrabotuvanje.com - Економист во администрација - Скопје - Panterfax
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Економист во администрација

Скопје

Рок за пријавување:

  • Panterfax


 

Пантерфарм е компанија која од 2007 година работи  во областа на фармацијата. Нашата основна дејност е увоз, дистрибуција и продажба на додатоци на исхрана, како и хигиенски и козметички производи.

Сите наши прозводи се на природна база и се произведени согласно сите меѓународни стандарди за квалитет. Пантерфарм е посветена на промовирање здравје, нудејќи широк спектар на високо квалитетни хранливи производи и производи за природна козметика достапни за секого. 

Искористете го и Вие совршенството на природата и помогнете му на Вашиот организам на здрав начин да ги надмине предизвиците на секојдневието.

Пантерфарм има потреба од следната работна позиција

ЕКОНОМИСТ ВО АДМИНИСТРАЦИЈА
2 (двајца) извршители

 

Потребни квалификации:

  • ВСС - економски факултет
  • Претходно работно искуство во администрација ќе се смета за предност
  • Познавање на англиски јазик
  • Познавање на работа со компјутери, познавање на Microsoft Office пакет 

Очекувани вештини и способности:

  • Одлични комуникациски и интерперсонални способности
  • Ориентираност кон клиенти
  • Самоиницијативност и одговорност при извршување на работни задачи
  • Способност за тимска работа 
  • Способност за работа под притисок и на кратки рокови

 

Сите заинтересирани кандидати своите професионални биографии може да ги достават
преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде