Vrabotuvanje.com - Продажен персонал - М1 киоск центар - Скопје - ТОЛЛАКС ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Продажен персонал - М1 киоск центар

Скопје

Рок за пријавување:

 • ТОЛЛАКС ДОО
 • Адреса: Бул.Јане Сандански бр.82 лок.59 Аеродром, 1000 Скопје
 
Толлакс ДОО Скопје е компанија насочена кон малопродажба во тобако продавници. Првиот киоск е отворен во далечната 1984год. Денес, е лидер во категоријата со 12 малопродажни објекти М1 КИОСК, лоцирани во Центар, Аеродром, Капиштец и еден ПОЛО маркет во Црниче. Во тек е отворање на нови локации.
 

Во моментов, имаме потреба од

Продажен персонал за М1 киоск Центар
(до слаткарница Апче) - работа во 3 смени

 
Ние нудиме:
 • непосредно вработување,
 • вработување без пробен период,
 • плата секогаш на време во исти ден од месецот,
 • работа во динамичен тим,
 • можност за напредок на работна позиција.
Вашите одговорности се:
 • работа на каса,
 • услужување на клиенти,
 • прием на роба,
 • грижа за естетски изглед на изложените артикли, како и за хигиената во маркетот,
 • продажба на лотарија, дополна на телефони.

ПРИДРУЖЕТЕ СЕ НА ТИМОТ !!!
 
Ако сте заинтересирани да учествувате во процесот на регрутација:
 • испратете CV на meil:  tollaks@yahoo.com,
 • контактирајте не телефонски 071 223434 до 17часот секој работен ден,
 • испратете смс со содржина М1 КИОСК, а ние ќе ви се јавиме.
 
 
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде