Vrabotuvanje.com - Мерчендајзер - Неготино, Кавадарци, Велес - Неготино, Кавадарци, Велес - Мако Маркет
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Мерчендајзер - Неготино, Кавадарци, Велес

Неготино, Кавадарци, Велес

Рок за пријавување:

 • Мако Маркет

Бидете дел од  Мако Маркет !!!

Вработуваме:

МЕРЧЕНДАЈЗЕР (реон Неготино, Кавадарци, Велес)

Работни обврски:

 • Редовна посета и изложување на производите на Мако Маркет во маркетите
 • Уредување на асортиманот по претходно дефинирани мерчендајзинг стандарди
 • Почитување и следење на предходно утврдениот рут план на посета
 • Активно следење, забележување и известување за тековната конкуренција на дефинираната територија (подружници во град Кавадарци, Неготино и Велес)
 • Превземање на одговорност за рационално поставување и користење на материјалот (сопственост на Мако Маркет)

Потребни квалификации:

 • Задолжително средно образование
 • Тимска работа
 • Комерцијална ориентација
 • Фокус  кон клиентите
 • Развиени вербални комуникациски вештини
 • Креативност
 • Натпреварувачки дух
 • Ентузијазам
 • Раст и развој

 

Доколку сакате да бидете дел од нашиот успешен и динамичен тим, испратете го вашето CV преку полето Брза Апликација.

Напомена: Сите пријави ќе бидат разгледани, а само кандидатите кои ги исполнуваат условите ќе бидат контактирани.

www.makomarket.com.mk​

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде