Vrabotuvanje.com - CNC Operater (m/ž) - Хрватска - Feroimpex
Испрати на пријател

Хрватска

Рок за пријавување:

  • Feroimpex

Feroimpex automobilska tehnika d.o.o. je tvrtka koje djeluje na hrvatskom i europskom tržištu. S uhodanim timom stručnjaka i više od 350 zaposlenih ostvaruje vrhunske rezultate u zahtjevnoj proizvodnji ležajeva, dijelova za automobilsku,  industriju-proizvodnja alata i komponente ležajeva za vjetroelektrane.  U posljednjih nekoliko godina ulazi u sam vrh hrvatskog gospodarstva. Proizvodni pogoni zauzimaju oko 10.000 m2.

OGLAS: CNC OPERATER (M/Ž)
Traženi broj djelatnika: 10

UVJETI:

  • KV, VKV, SSS (strojarski tehničar, tokar, glodač, obrađivač NUAS)
  • poželjno iskustvo na istim ili sličnim poslovima

OPIS POSLA:

  • posluživanje CNC strojeva i praćenje proizvodnje
  • kontrola obrađenih komada
  • čišćenje radnog mjesta

ŠTO NUDIMO:

  • redovita primanja
  • stimulativna primanja
  • mogućnost smještaj

Pošaljite nam životopis putem polja za prijavu "Brza Aplikacija".

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај