Vrabotuvanje.com - Возач / Дистрибутер - Скопје - Bonum M
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Возач / Дистрибутер

Скопје

Рок за пријавување:

  • Bonum M

 

Bonum Monako group има потреба од следната работна позиција

Возач / Дистрибутер​


Oпис на работата:

  • Достава на веќе направените нарачки до купувачите

Потребни квалификации:

  • Завршено средно образование
  • Претходно работно искуство на иста позиција ќе се смета за предност
  • Возачка дозвола задолжително Ц – категорија 

Ние нудиме:

  • Работно време од 08-16 часот, од понеделник до сабота
  • Пријатна работна атмосфера

Сите заинтересирани кандидати своите професионални биографии може да ги достават
преку полето Брза Апликација​.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде