Vrabotuvanje.com - Доставувач - Скопје - Star ocean
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

  • Star ocean


 

Ресторанот "Ѕвезден Океан" се наоѓа во срцето на главниот град. На само една минута пешачење од Соборниот храм, позади Домот на градежници ќе го најдете местото што ги крие тајните на здравата исхрана. 

Ѕвезден Океан има потреба од следната работна позиција:

Доставувач

 

Потребни квалификации:

  • Минимум завршено средно образование
  • Со или без работно искуство
  • Одговорност за навремена и точна достава
  • Возачка дозвола Б – категорија

 
Личен профил:

  • Комуникативност
  • Лојалност, чесност, одговорност 
  • Брзина во работењето
  • Самоиницијативност и посветеност на работата
  • Тимска работа и професионален однос 


Ние нудиме редовна месечна плата во висина од 18.000 денари

Својата професионална биографија CV може да ја доставите преку полето Брза Апликација

Контакт телефон:  078/287-345

Аплицирај
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде