Vrabotuvanje.com - Персонал за продажба на сладолед - Скопје - Revija Bar & Food
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Персонал за продажба на сладолед

Скопје

Рок за пријавување:

  • Revija Bar & Food

 

Revija Bar & Food има потреба од следната работна позиција
Персонал за продажба на сладолед

 
  
Потребни квалификации:
  • Завршено средно образование
  • Со или без работно искуство
Личен профил:
  • Комуникативна, одговорна и лојална личност
  • Љубезност и педантност, со позитивен став
  • Самоиницијативност и посветеност на работата
  • Смисол за одржување на ред и хигиена
  • Тимска работа и професионален однос кон клиенти

Сите заинтересирани кандидати својоата професионална биографија CV може да ги испратат
преку полето Брза Апликација, со задолжителна назнака Персонал за продажба на сладолед.

САМО апликациите кои ќе влезат во потесен круг, ќе бидат контактирани.
Апликациите без назнака НЕМА да бидат разгледувани.

Контакт телефон: 071/257-561

Аплицирај
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде