Vrabotuvanje.com - HK public area attendant/Хигиеничарка - Скопје - Hilton Hotels
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

HK public area attendant/Хигиеничарка

Скопје

Рок за пријавување:

  • Hilton Hotels

 

 

HK public area attendant/Хигиеничарка

 

Потребни квалификации:

 

  • Основно образование
  • Претходно работно искуство од 2 годинина иста позиција ​
 

ОДГОВОРНОСТИ И ЗАДАЧИ:
 

  • Ја одржува хигиената во хотелот
  • Водење евиденција на средствата за одржување на хигиената​
 

ЛИЧЕН ПРОФИЛ:
 

  • Вредна и одговорна личност
  • Педантност и темелност
  • Позитивен и енергичен пристап кон работата​


Сите заинтересирани кандидати може да достават CV преку полето Брза Апликација.
 

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде