Vrabotuvanje.com - Фитнес инструктор - Скопје - Hilton Hotels
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Фитнес инструктор

Скопје

Рок за пријавување:

  • Hilton Hotels

 

 

Фитнес инструктор 

 

Презентер на вежби, познавање од областа на фитнес, одговорност кон работата, позитивен став и одлични комуникациски вештини

 

Личен профил:

 
  • Иницијативност, темелност, енергичност и позитивен став
  • Комуникативна, одговорна и лојална личност
  • Самоиницијативност и посветеност на работата
  • Способност за работа индивидуално и работа во тим

Сите заинтересирани кандидати може да достават CV преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде