Vrabotuvanje.com - Продавач - Велес - Велес - Comodita
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Продавач - Велес

Велес

Рок за пријавување:

 • Comodita

Сè започна со идејата за обезбедување на удобност.

Тоа беше 2014 година кога COMODITA MATTRESS се појави како бренд на пазарот, потомок производ и резултат од  работа направен во тек на 25 години искуство од една од најголемите компании во регионот - Devolli Corporation.
Линијата COMODITA MATTRESS беше само првиот чекор за влез на пазарот, што беше уште повеќе проследено со проектот наречен COMODITA HOME Chain of Stores кој содржи производи од домашна категорија.

Comodita, објавува оглас за следната работна позиција:

Продавач

​Потребни квалификации:

 • Минимум средно образование
 • Познавање на албански јазик ќе се смета за предност
 • Поседување на вештини за продажба
 • Пожелно претходно работно искуство во продажба
 • Основно познавање на компјутери
 • Способност за индивидуална и тимска работа

Личен профил:

 • Динамична и иницијативна личност
 • Ориентираност кон клиенти
 • Посветеност, лојалност и одговорност
 • Свесност за други култури 
 • Грижа за беспрекорност

 

Доколку сте заинтересирани, Ве молиме Вашите биографии да ги испратите преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде