Vrabotuvanje.com - Оператор во контакт центар на полски јазик - Скопје - НТХ МЕДИА МАКЕДОНИЈА
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Оператор во контакт центар на полски јазик

Скопје

Рок за пријавување:

 • НТХ МЕДИА МАКЕДОНИЈА

NTH Група е водечки европски AISP (Application and Infrastructure Service Provider) со седиште во Швајцарија и претставништва во 7 земји. Активностите на NTH Група вклучуваат развој, набавка, управување и одржување на платформи, решенија и сервиси базирани на СМС, ММС, Воис, Интернет технологии и медиумско емитување. Поради проширување на нашиот центар за корисничка поддршка имаме потреба од:
 
ОПЕРАТОР ВО КОНТАКТ ЦЕНТАР НА ПОЛСКИ ЈАЗИК
 
Место: Скопје
 
Вашата апликација испратете ја преку полето Брза Апликација
 
 

Опис на работа: 

 • Одговорање на барањата од корисниците преку телефон и маил 
 • Евидентирање на податоците добиени од јавувачот во соодветна програма 
 • Контрола и следење на примените барања од корисниците со цел нивно ефективно решавање 

Од кандидатот очекуваме:

 • IV степен на образование (ВШС) 
 • Напредно познавање на полски јазик, писмено и усно 
 • Добро познавање на англиски јазик 
 • Добро познавање на пакетот MS Office 
 • Одлични комуникациски способности 

Нудиме:

 • Напредување и професионален развој во интернационална компанија  
 • Динамична работна средина
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде