Vrabotuvanje.com - Кол агенти - Скопје - Telemarketing
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

 • Telemarketing
 • Адреса: ul. Franklin Ruzvelt br.9, 1000 Skopje

Telemarketing има потреба од следните работни позиции:

14 КОЛ АГЕНТИ СО ОДЛИЧНО ПОЗНАВАЊЕ НА ГЕРМАНСКИ ЈАЗИК


Потребни квалификации:

 • ВСС/ ССС
 • Одлично познавање на германски јазик 
 • Со или без работно искуство
 • Познавање на работа на компјутери. 

Личен профил:

 • Организираност и одговорност
 • Самоиницијативност и енергичност
 • Способност за тимска работа
 • Способност за работа под притисок и на кратки рокови

Ние нудиме:

 • Редовна месечна плата во висина од 24.000 денари до 120.000 денари 
 • Вклучени се бонуси 
 • Работни денови од пон до петок 10h-18h 
 • Пауза од 12h-13h и уште две паузи од по 15 мин времетраењe


1 КОЛ АГЕНТ СО ОДЛИЧНО ПОЗНАВАЊЕ НА ЛИТЕРАТУРЕН АЛБАНСКИ ЈАЗИК


Потребни квалификации:

 • ВСС/ ССС
 • Одлично познавање на италијански  јазик 
 • Со или без работно искуство
 • Познавање на работа на компјутери. 

Личен профил:

 • Организираност и одговорност
 • Самоиницијативност и енергичност
 • Способност за тимска работа
 • Способност за работа под притисок и на кратки рокови

Ние нудиме:

 • Редовна месечна плата во висина од 24.000 денари до 120.000 денари 
 • Вклучени се бонуси 
 • Работни денови од пон до петок 10h-18h 
 • Пауза од 12h-13h и уште две паузи од по 15 мин времетраење

Сите заинтересирани кандидати своите професионални биографии може да ги достават преку полето Брза Апликацијa.

Напомена:
Кандидатите кои ќе аплицираат само со англиски јазик нема да им се земе апликацијата во предвид.
 
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде