Vrabotuvanje.com - Хигиеничарки - Скопје - Vrabotuvanje.com за клиентот
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

Работодавач: Vrabotuvanje.com за клиентот

 
Вработување.ком, за потребите на својот клиент, објавува оглас за отворени 3 (три) работни позиции како:
 
ХИГИЕНИЧАРКИ
со скратено (пола) работно време
 
Опис на работата:
  • Одржување на хигиена во деловни простории 
  • Водење евиденција на средства за одржување на хигиена
Работно време и место каде се извршува работата:
  • Скратено (пола) работно време од 17 до 21 часот, од понеделник до петок (викенди и празници не се работи)
  • Деловни центри во Карпош 1, 2 и 3
Месечна плата: 8.000,00 мкд
 

Вашите пријави испратете ги преку полето Брза Апликација
или јавете се на контакт тел.: 071 397 714 - повици од 9 до 17 часот.
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде