Vrabotuvanje.com - Продавач-промотер (м/ж) - Скопје - МЕДИЈА ПЛАНЕТ ДОО експорт-импорт Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Продавач-промотер (м/ж)

Скопје

Рок за пријавување:

 • МЕДИЈА ПЛАНЕТ ДОО експорт-импорт Скопје
 • Адреса: 23 Октомври, 1000 Скопје

 
Трговско издавачка куќа МЕДИЈА ПЛАНЕТ има потреба од кандидати за следнава работна позиција:
 

Продавач - промотер (м/ж)​
 
 

Потребни квалификации:
 • Минимум завршено средно образование
 • Со или без работно искуство
 • Познавање на албански и турски јазик
 • Комуникативност и богат фонд на зборови
 • Поседување возачка дозвола Б - категорија
 • Нема определба за пол и нема ограничување за возраст
Ние нудиме:
 • Почетна плата 15.000.00 + додатоци и бонуси за успешно исполнети резултати/таргети
 • Работно време 09-17 часот. Цела територија на РСМ
 • Пријатно работно опкружување

 

Заинтересираните кандидати може да ги достават своите биографии преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде