Vrabotuvanje.com - Касиер/ка – Скопје - Скопје - Admiral Casino
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Касиер/ка – Скопје

Скопје

Рок за пријавување:

 • Admiral Casino

Барате интересна и перспективна работа во успешна компанија?

Бидете дел од успешниот тим во АДМИРАЛ КАЗИНО !!! 

 Нашата најголема придобивка во повеќе од 10 години успешно работење се вработените кои благодарение на нивните вештини, посветеност и одлучност, заднички ја креираат својата светла иднина. 
 

КАСИЕР/КА
Реон скопје

 
 
Број на слободни позиции: За 10 лица
Времетраење: Определено 3 месеци (со можност за продолжување), на полно работно време од 40 часа неделно.
 

МА ГАМИНГ нуди:

 • Работа во брзорастечка компанија
 • Работа во млад, креативен и амбициозен тим
 • Брза и динамична работа
 • Отворен и чесен однос, добри меѓучовечки односи и пријателска средина
 • Можност за професионално усовршување и напредување
 • Јасно поставено скалило на одговорности и очекувања
 • Основна плата плус минат труд, ноќен труд, работа во празник и бонуси
 • Искуство не е неопходно, бидејќи е обезбедена обукa

МА ГАМИНГ бара:

 • Минимум завршено ССС
 • Флексибилност и проактивност
 • Друштвеност, комуникативност и позитивен став
 • Самоиницијативност во секојдневната работа, тимска работа и способност за работа под притисок
 • Умешност во решавање на конфликтни ситуации
 • Чесен однос кон работата, доверливост, лојалност и одговорност
 • Прецизност и брзина во извршување на секојдневните работи
 • Ведар дух, енергичност и смисла за хумор
 • Одговорно и правилно ракување со парични средства
 

Кај нас ве очекуваат многу различни активности, предизвици, интензивна обука, Договор за работа во согласност со законот и атрактивна заработка.

​Доколку верувате дека сте идеални за оваа работна позиција, испратете го вашето CV преку полето Брза Апликација, со назнака за регионот за кој аплицирате.

Само кандидатите кои што ќе влезат во потесен избор ќе бидат контактирани.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде