Vrabotuvanje.com - Лице за лепење на декларации - Скопје - Orbico Group
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Лице за лепење на декларации

Скопје

Рок за пријавување:

  • Orbico Group

Орбико е водечки дистрибутер за голем број на квалитетни, глобално познати брендови кои се движат од производи за нега и убавина, прехрамбени и непрехрамбени производи, технички и електрични апарати, лекови, играчки, текстил, цигари, моторни масла и многу други производи. Богатиот и разновиден спектар на брендови и производи бара висок степен на флексибилност, отвореноста на постојани промени, флексибилна организација и инвестирање во развој на луѓето и во брендовите.

 

Лице за лепење на декларации

 
 

Потребни квалификации вештини:

  • Завршено средно образование
  • Со или без работно искуство
  • Самоиницијативност
  • Професионално однесување
  • Флексибилност
  • Тимска работа, и позитивен однос спрема промени
     

Опис на работата:

  • Лепење на декларации за различни производи и артикли

​Сите заинтересирани кандидати кои ги поседуваат горенаведените критериуми и квалификации да испратат Професионална биографија преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде