Vrabotuvanje.com - Администратор за синдикална продажба - Скопје - Sport Vision
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Администратор за синдикална продажба

Скопје

Рок за пријавување:

 • Sport Vision

Проверете зошто НИЕ СМЕ ЕКИПА!

Спорт Висион дооел Скопје има потреба од професионални, комуникативни и креативни
луѓе кои сакаат да бидат дел од нашата Екипа. 

Со цел континуиран развој и унапредување на компанијата, објавуваме оглас за вработување на: 

АДМИНИСТРАТОР ЗА СИНДИКАЛНА ПРОДАЖБА

Потребни квалификации и знаења:
 • Образование: ВСС – Завршен економски факултет 
 • Работно искуство: со или без претходно работно искуство 
 • Познавање на англиски јазик – мин. Б1 ниво
 • Работа со компјутери: познавање на MS office пакет
Главни обврски и одговорности на позицијата:
 • Следење на побарувања
 • Наплата и книжење/раскнизување на уплати во синдикална продажба 
 • Aжурирање на база на податоци
Личен профил:
 • Организираност и почитување на рокови
 • Одговорност кон доделени задачи
 • Систематичен пристап и фокус на детали
 • Доверливост и лојалност
 
Што нудиме?
 • Работа во фантастична екипа
 • Можност за континуирано усовршување и напредување во рамки на Нашата компанија

Кандидатите кои имаат интерес за позицијата и се препознаваат во бараниот профил, ги покануваме да аплицираат. Апликацијата, со Вашето CV и Мотивационо Писмо, испратете ја до 21-ви април 2019 година, преку полето Брза Апликација со назнака “Администратор за синдикална продажба”.


Само апликациите кои ќе влезат во потесен круг, ќе бидат контактирани.
Апликациите без назнака нема да бидат разгледани.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде