Vrabotuvanje.com - Касиери - Штип и Кочани - Штип и Кочани - Кам маркет
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Касиери - Штип и Кочани

Штип и Кочани

Рок за пријавување:

 • Кам маркет

КАМ е единствен синџир на маркети во Македонија, кој ги применува основните принципи на хард дисконт: висок квалитет и ниски цени. Со препознатлива  мрежа од  71  маркети  постојано сме блиску до нашите купувачи.

Заради натамошен развој, компанијата има потреба од 
вработени за  регион  Штип-Кочани и  за следната работна позиција:

КАСИЕРИ

Потребни квалификации:

 • Завршено ССС
 • Со или Без искуство (Предходно работно искуство на иста позиција ќе се смета за предност)
 • Работно познавање на компјутери

Личен профил:

 • Професионален однос кон клиенти
 • Сериозен и одговорен пристап кон поставените задачи
 • Комуникативна, одговорна и лојална личност
 • Самоиницијативност и посветеност на работата
 • Динамичност, желба за работа и тимски дух

Ние нудиме:

 • Загарантирана законска минимална плата +бонуси
 • Пријатна работна атмосфера
 
 
Доколку сте во потрага за нови професионални предизвици, мотивирани и подготвени за нови успеси, испратете персонална биографија (CV) на следната адреса: КАМ ДОО Персонален оддел ул. Индустриска бб (товарна) 1000 Скопје или користејќи го полето „Брза Апликација“. 
 
Апликација за работа можете да испратите и преку нашата нова интернет страница
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде