Vrabotuvanje.com - Отворени работни позиции - Скопје - Дисконт Гиго - Трејд
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Отворени работни позиции

Скопје

Рок за пријавување:

  • Дисконт Гиго - Трејд

 

ПРОДАВАЧИ И МАГАЦИОНЕРИ

КВАЛИФИКАЦИИ:
Завршено средно образование
Интерес за работа во малопродажен сектор
Способност за комуникација и продажба
Способност за тимска работа
Со и без работно искуство

МЕСАРИ ЗА СВЕЖО МЕСО

КВАЛИФИКАЦИИ:
Завршено средно образование
Способност за комуникација и продажба
Способност за тимска работа
Со работно искуство

ГОТВАЧИ И ПОМОШНИК ГОТВАЧИ

КВАЛИФИКАЦИИ:
Завршено средно образование
Способност за комуникација и продажба
Способност за тимска работа
Со работно искуство

БИДИ И ТИ ДЕЛ ОД ТИМОТ НА ГИГО ТРЕЈД . . .

Вашето CV можете да го оставите во некои од нашите маркети или преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде