Vrabotuvanje.com - Промотерки/хостеси (реон Струмица) - Струмица - ESI (Employment Services International)
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Промотерки/хостеси (реон Струмица)

Струмица

Рок за пријавување:

  • ESI (Employment Services International)
 
 
 
За вработување кај наш реномиран клиент во потрага сме по: 
Промотерки/хостеси (реон Струмица)
 
 
ЗАДАЧИ:
  • Анкетирање и промоција на тутунски производи
 
БАРАМЕ:
  • ССС 
  • Претходно работно искуство не е задолжително
  • Комуникативна, ведра, насмеана личност која поседува добри продажни вештини
 
НУДИМЕ:
  • Скратено работно време од 6 работни часови на ден или 36 часа неделно
  • Ангажман преку договор на дело
  • Времетраење на ангажман: 5 месеци
  • Солидна плата 
  • Бонуси доколку се оствари зголемена продажба
 
Кандидати кои ги исполнуваат горенаведените квалификации треба да достават своја биографија и да наведат во електронската пошта за која позиција аплицираат. 
 
Апликацијата на која не е наведно работното место нема да се земе во предвид.
 
Селекцијата на кандидати се извршува по истекот на огласот. Доколку бидат доставени над 120 биографии, селекцијата се врши и до 120 денови.
 
Доколку не бидете одбрани за оваа позиција, Вашите биографии ги чуваме во нашата датабаза со можност за повикување на идни соодветни огласи.
 
Доколку не сакате Вашата биографија да биде сочувана, наведете ја таквата информација во Вашата електронска порака.
 
Доколку ги исполнувате наведените критериуми, своите биографии испратете ги преку полето Брза Апликација и наведете ја позицијата за која аплицирате.
 
ЕСИ (Employment Services International)
ул. Костурски херои 62/1,1000 Скопје
T: +389 2 3246-899, Ф: +389 2 3246-897
 
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде