Vrabotuvanje.com - Чувари - Скопје - РОЈАЛ ОРГАНИК ЈУГО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

  • РОЈАЛ ОРГАНИК ЈУГО

Ројал Органик Југо ДОО Скопје е странска инвестициона компанија за репро материјали за фармација, козметика и лекови . Компанијата во моментов има потреба од следнава работна позиција и за таа цел објавува оглас за:

Чувари (2 позиции)
 
 
Потребни квалификации:
  • Со и без работно искуство
  • Познавање работа со компјутери

Личен профил:

  • Одлични организациски и комуникациски способности
  • Лојалност, доверливост 
  • Способност за работа под притисок

На кандидатите им нудиме:

  • Позитивна работна атмосфера со отворена комуникација
  • Можност за напредување


Својата Професионална биографија (CV) со задолжително ваша слика, можете да ја испратите преку полето 

Брза Апликација, со назнака за која позиција се пријавувате.

Ќе бидат контактирани само кандидатите кои ќе влезат во потесен круг на селекција!

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде