Vrabotuvanje.com - Линиска контрола - Струмица - Adient Seating
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Линиска контрола

Струмица

Рок за пријавување:

 • Adient Seating


 

Adient is one of the world's largest global automotive seating suppliers, supporting all major automakers in differentiating vehicles through superior quality, technology and performance. With 75,000 employees, the company operates 230 manufacturing & assembly plants in 33 countries and a leading position in China. Adient is the global leader in the $60 billion market for automotive seating. 
 
Adient is an independent, publicly traded corporation separated from Johnson Controls International.
 
We are Adient.
A rich heritage.
A passion for precision.
Meet automotive seating, reimagined.
 
Дали сакате да бидете дел од ова возбудливо искуство?
Приклучете се на нашиот тим!
 
Бараме професионалци за работа во нашата фабрика во Струмица за позицијата:
 
Линиска контрола
 
 
Квалификации:
 • Средно образование 
 • Со или без работно искуство
 • Познавање на англиски јазик и работа со компјутер ќе се смета за предност

 

Одговорности:
 • Се придрижува до работните стандарди на Адиент
 • Се придрижува до инструкциите на претпоставените
 • Ја одржува хигиената во работните простории
 • Се придржува до принципите на микроклиматските услови на работното место
 • Придонесува за постигнување на определени цели согласно политиката за квалитет

 

Компетенции: 
 • Ориентираност кон резултати  
 • Комуникативни Вештини ​
 
Adient Automotive е посветен на еднаквост во вработувањето, диверзитет и инклузија во работната средина. За сите позиции бараме и машки и женски кандидати. Со нетрпение ја очекуваме вашата апликација. Ве молиме испратете ја преку полето Брза Апликација
 
Со аплицирање на огласите за вработување од страна на Adient Automotive Strumica, вие станувате дел од нашата датабаза на кандидати. Доколку не сакате да бидете дел од нашата датабаза, ве молиме нагласете во самата апликација.
 
Огласот е отворен до 24ти Април 2019
 
Сите апликации ќе бидат третирани со строга доверливост
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде