Vrabotuvanje.com - Оператор во производство - Скопје - Технотранс
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Оператор во производство

Скопје

Рок за пријавување:

  • Технотранс

Друштво за транспорт и услуги ТЕХНОТРАНС ДООЕЛ СКОПЈЕ компанија со долго годишно искуство  во областа на транспортот и логистичката подршка која е посветена на обслужување на клиентите, поради зголемениот обем на работа има потреба од вработување на:

Оператор во производство

Припаѓа во Одделот за производство. Одговара пред Супервизор на производна линија. Работните обврски вклучуваат но не се органичени на:
  • Работа на производна линија.
  • Способност за следење на инструкции за работа и работни упатства.
  • Прецизност и точност во извршувањето на работните задачи.
 
Услови:
  • Тимска  работа.
  • Подготвеност за работа во три смени.
 
Што нудиме?
  • Стабилна работа
  • Редовни примања
  • Платен топол оброк од првиот ден
  • Основна нето плата за оператор: од 18.000,оо МКД + доплата за ноќен труд.

Сите заинтересирани кандидати своето CV може да ги достават преку полето Брза Апликација

Напомена: Само апликациите на кандидадите кои ги исполнуваат бараните услови ќе бидат разгледани

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде