Vrabotuvanje.com - Магацински работник - Скопје - Анторис
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Магацински работник

Скопје

Рок за пријавување:

 • Анторис

Агенцијата за вработување  АНТОРИС за потребите на свој клиент, објавува оглас за  7 (седум) извршители, за следното работно место:

МАГАЦИНСКИ РАБОТНИК

Потребни квалификации: 
 • Минимум завршено средно образование;
 • Предходно работно искуство на иста или слична позиција ќе се смета за предност;
 • Комуникативни, способни за тимска работа,физички способни, креативни и посветени на   работата;
 
Одговорности и задачи:
 • Работа во три смени;
 • Редење, складирање на производот, односно суровината, според работниот распоред, работните  процедури и дадените упатства;
 • Вршење на  манипулативни работи во магацинот;
 • Грижа за тоа стоката да биде наредена и во исправна состојба на соодветно наменети палети;
 • За својата работа одговара пред главниот магационер и супервизорот за магацин;
 
Работната позиција е за територијата на о. Гази Баба.
 
Што нудиме?
 • Работа во динамична и професионална атмосфера;
 • Покриени трошоци за превоз и храна;
 • Можност за напредување.
 
Доколку ги исполнувате горенаведените услови и квалификации, ве молиме испратете го Вашето CV преку полето Брза Апликација
 
Ве молиме во предметот на пораката  задолжително наведете за која  работна позиција аплицирате.
 
Само кандидатите кои ги исполнуваат условите ќе бидат повикани на интервју.
Сите пристигнати биографии ќе се третираат со максимална доверливост.
 
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде