Vrabotuvanje.com - Архитект - Скопје - HOT - HOT
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

 • HOT - HOT

 
ХОТ-ХОТ КГ, Компанија со 20 годишно искуство во градба на семејни ЕКО куќи и брвнари, која располага со стручен кадар од архитекти, градежни инжинери, инжинери за внатрешен дизајн, за вршење на дејност проектирање и изведба на семејни куќи, спортски сали, индустриски објекти, угостителски објкти и згради до 3 спрата, има потреба од вработување на персонал за следната работна позиција:
 
Архитект
 
 
Потребни квалификаци:
 • Дипломиран инженер архитект
 • Предходно работно искуство
 • Да поседува лиценца
 • Одлично познавање на Auto Cad и ArchiCad програми
 • Способност за самостојно проектирање на станбени згради и куќи
 • Познавање на правилниците за проектирање на објекти
 
Личен профил:
 • Комуникативност, организираност и одговорност 
 • Способност за тимска работа
 • Лојалност, иницијативност, темелност, енергичност
 • Флексибилност за работа на терен


Сите заинтересирани кандидати својата Професионална Биографија (CV) можат да ја испратат преку полето Брза Апликација, со задолжителна назнака за која позиција аплицираат.

Информации на телефон: 389 2/3097-141

Само апликациите кои ќе влезат во потесен круг, ќе бидат контактирани.

 

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде