Vrabotuvanje.com - Магацински работник - Скопје - Vrabotuvanje.com за клиентот
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Магацински работник

Скопје

Рок за пријавување:

Работодавач: Vrabotuvanje.com за клиентот

Вработување.ком за потребите на свој клиент објавува оглас за следната работна позиција:

МАГАЦИНСКИ РАБОТНИК

  Опис на работна позиција:
  • Утовар и растовар, селекција на роба
  • Работа со пластични профили на прозори кои се растовараат со виљушкар
  • Рачно извршување на други сродни ситни задачи
 
Потребни квалификации:
  • Средна стручна подоготвка
  • Пожелно е претходно работно искуство од иста дејност
  • Предност е познавање на управување со виљушкар

Работно време: 8 часа на ден од понеделник до петок.

Работникот е потребен веднаш па се до 30.06.2019 со евентуално можност за продолжување на договорот во текот на летото.

Доколу сте заинтересирани пријавете се со Вашата професионална биографија преку полето Брза Апликација!
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде