Vrabotuvanje.com - Возач - Скопје - Хантерс ДООЕЛ Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

  • Хантерс ДООЕЛ Скопје


Приватна компанија од градежен сектор има потреба од
 

ВОЗАЧ

 

Опис на работни обврски

  • Превоз на работници 
  • Транспорт на градежен материјал 

Потребни квалификации:

  • Минимум ССС
  • Да поседува возачка дозвола Б и Ц категорија
  • Претходно работно искуство како возач

Личен профил:

  • Способност за организација
  • Лојална, мотивирана и стабилна личност
  • Способност за работа под притисок и во кратки рокови


Плата по договор

Сите заинтересирани можат да се пријават на телефон:
02 /5514- 234 од понеделник до петок од 08 до 16 часот

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде