Vrabotuvanje.com - Чувар - Скопје - ИМП Солета
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

  • ИМП Солета

СОЛЕТА е успешна Македонска приказна која во изминатите 20 години со труд и напорна работа успеа да се изгради во препознатлив бренд со асортиман од 70-тина производи чијшто број во континуитет се зголемува, а за тоа е најзаслужен тимот од 110 вработени кој е распространет во секторите за производство, дистрибуција и продажба.

СОЛЕТА има потреба од лицe на следното работно место:
 Чувар

 
 
Kвалификации:
  • Минимум ССС
  • Претходно работно искуство на иста или слична позиција 
 
Личен профил:
  • Организирана и одговорна личност
  • Способност за индивидуална и тимска работа
  • Лојалност, чесност и  исполнителност 
 
Одговорности и задачи:
  • Работа трета смена 
  • Континуирана обиколка на објектот
  • Тековни  работни задачи во самиот објект 

Нудиме: 

  • Фиксна плата +  платена ноќна смена и работа за празник


​Вашите пријави испратете ги преку полето Аплицирај.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде