Vrabotuvanje.com - Шанкер / Келнер - Скопје - КАРАОРМАН АД Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Шанкер / Келнер

Скопје

Рок за пријавување:

  • КАРАОРМАН АД Скопје

КАРАОРМАН АД Скопје, има потреба да вработи

Шанкер / Келнер за работа во новоотворен хотел во центарот на Скопје

Потребни квалификации:

  • ССС- угостителско школо
  • познавање на англиски јазик
  • претходно работно искуство ке се смета за предност

 

Личнен профил:

  • Комуникативна, одговорна и лојална личност
  • Љубезност и  педантност 
  • Самоиницијативност и посветеност на работата

Сите заинтересирани кандидати своето CV може да ги достават преку полето Брза Апликација

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде