Vrabotuvanje.com - Магационер - Источна Македонија - Ариљеметал
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Источна Македонија

Рок за пријавување:

  • Ариљеметал

АРИЉЕМЕТАЛ доо има потреба од следната работна позиција

Магационер, 2( два) извршители

  • Завршено средно образование
  • Со или без работно искуство 

Кандидатите кои ги исполнуваат горенаведените услови и сакаат да бидат дел од нашиот тим треба да достават кратка биографија (CV) со наведување на позицијата за која аплицираат„МАГАЦИОНЕР” преку полето Брза Апликација, најдоцна до 31.05.2019 год.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде